Wiara to bezwarunkowa…

Witajcie :) Kolejny weekend się kończy… Jak wam upłynął ubiegły tydzień ? Zapraszam do komentowania :)

  Ja odzyskałem wolę walki ! Wreszcie podnoszę się z tego upadku :)  Pomaga m i w tym moja własna terapia, którą codziennie odbywam na łące. Polega ona na tym, że każdą chwilę spędzoną na łące taktuję tak jakby właśnie  spełniały się moje marzenia. Czuję się jak ptak, który leci w podróż po całej kuli ziemskiej i jeszcze dalej…(W tych ciężkich chwilach bardzo pomogła mi wiar  w Boga. Niech sobie każdy myśli co chcę, ale ja wiem, że on ma w tym swoją zasługę…)

 

„To nie wiara czyni cuda lecz ludzie którzy nie stracili wiary” – znaleziono w internecie

 Wiara to prywatna sprawa każdego człowieka, a więc nie interesuje mnie w co i kto wierzy.  Bardzo wzrusza mnie widok ludzi, którzy tak zacięcie wierzą w Boga i nie chodzi mi tutaj tylko  o katolików, ale wyznawców innych religii. Wiara jest czymś niezwykle pięknym i silnym, czymś co pozwala przetrwać największą trwogę. I  niekoniecznie chodzi mi teraz  o wiarę w Boga, ale o wiarę w siebie, kogoś lub  marzenia…. Moim zdaniem wiara to miłość bezwarunkowa, która przetrwa wszystko, ponieważ żeby w coś uwierzyć musimy to pokochać całym sercem, zaufać  i zaryzykować…

Zdjęcie zostało zrobione w Patagonii  przez moich wujków.

Zdjęcie zostało zrobione w Patagonii przez moich wujków.

A DLA CIEBIE CZYM JEST WIARA? Zapraszam do przemyśleń  i komentowania :)

Ciepłej niedzieli :)

  1 comment for “Wiara to bezwarunkowa…

  1. ~Sylwia
    13 marca 2016 o 16:47

    Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ jesteś sobą, nie tym kogo ciebie mają żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, na których możesz zawsze liczyć. Pozdrawiam życząc miłej Niedzieli :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *