Dziękuje Ci Mamo !

Witajcie, po dość długiej przewie…przez ostatni czas próbuje odnaleźć siebie i poznać swoje zakątki. Ale o tym  napisze innym razem, ponieważ ten post jest dedykowany dla bardzo ważnej dla mnie osoby, czyli dla moje MAMY !

Dzisiejszy dzień był dniem w którym każde dziecko powinno stanąć twarzą w twarz ze swoją MAMĄ  i powiedzieć DZIĘKUJE. Dzień Matki to święto kobiet, które odważyły się zrobić coś pięknego czyli urodzić i godnie wychować swoje dziecko bez względu na wszystko. 

  Jestem bardzo dumny ze swojej mamy, Codziennie imponuje mi swoją mądrością i siłą . Widzę jak każdego dnia walczy z „szarą rzeczywistością ” i stara się aby moje życie było jak najlepsze. Czasami się narzuca i jest zbyt nadopiekuńcza, ale wiem, że robi to tylko dla mojego dobra.  Moja mama nie tylko jest kobietą, która mnie urodziła. ale moją przyjaciółką z którą mogę pogadać o wszystkim. Jest niezwykle szczera w  stosunku do mnie nawet wtedy, kiedy musi mi powiedzieć coś co mnie bardzo zaboli. Nigdy nie stanęła po mojej stronie gdy zrobiłem coś złego i miałem do niej o to straszny żal, ale z czasem zrozumiałem jak dobrze to wpłynęło na moje wychowanie. Dzięki temu  nauczyłem się, że sam muszę ponieść konsekwencje swoich czynów. Pamiętam te dni kiedy uczyła mnie jazdy  na rowerze. Zawsze mówiła żebym się nie poddawał tylko przemyślał co robię źle i spróbował jeszcze raz.  Pamiętam też wieczory, które spędzała ze mną. Gdy byłem mały to założyłem „Misiowe miasteczko”  w którym organizowałem spektakle i koncerty. Budowałem scenę z krzeseł, koców i klocków, a potem  moja mam zajmowała miejsce wśród dziesiątek miśków na podłodze i słuchała jak śpiewam bezsensowne piosenki. Była moją największą fanką, była tą która co wieczór  pytała mnie jak się jak spędziłem dzień., a następnie tuliła mnie do spania i mówiła jak bardzo mnie kocha. Każda chwila z nią była,jest i będzie skarbem, który pozostanie w moim sercu do śmierci. Chcę zabrać Cię w miejsca gdzie zawsze chciałaś pojechać, pragnę się odwdzięczyć za te wszystkie minuty, które mi poświęciłaś i za to że, mnie urodziłaś.

 

 Dzisiaj chcę tylko podziękować za taką mamę ! Dziękuje ci Mamo za to, że zawsze jesteś ze mną  ! Dziękuje za twą miłość i serce, które ogrzewa mnie przez całe życie. Nie zawsze jestem fair w stosunku do ciebie, okłamuje cię, w gniewie robię ci nazłość , a ty mi wybaczasz… Dajesz szanse  i zaufanie mimo, że Cię tyle razy zawiodłem to Ty wciąż jesteś ze mną. Wierzysz we mnie całym sercem jak nikt inny… Wiedz, że Jesteś moim  słońcem,życiem i księżycem…Kocham Cię MAMO ! Kocham Cię…

  6 comments for “Dziękuje Ci Mamo !

 1. ~karinka200412
  27 maja 2016 o 02:29

  Wzruszyłam się !!!!!!!!! Gratuluje twojej mamie takiego syna ;P Czekam na kolejny post

  • ~Wercia
   14 lipca 2016 o 09:54

   Masz super blog, zapraszam też na mój ;) pamietnikzzyciaaa.blogspot.com
   miłego dnia!

  • ~Wercia
   14 lipca 2016 o 09:55

   Zgadzam się :) zapraszam też na mojego bloga pamietnikzzyciaaa.blogspot.com
   miłego dnia! :)

 2. 21 lutego 2017 o 22:48

  Najlepszy blog jaki widziałem

  • konradekr
   21 lutego 2017 o 23:38

   Naprawdę ? Dziękuje bardzo, Pozdrawiam :) PS. Zapraszam do komentowania na nowej witrynie bloga :P

 3. 22 lutego 2017 o 22:33

  czytałem z zapartym tchem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *