Odnaleźć w sobie ducha do walki ze złymi emocjami…

Witajcie ! Wreszcie znalazłem czas aby coś napisać, a właściwie żeby się wygadać.

Przez dość długi czas nie pisałem ani nie dawałem znaków życia. Czasami moje obowiązki tak mnie pochłaniają , że nie mam czasu włączyć laptopa, a co dopiero napisać notkę. 

   Ostatnio rozmyślałem nad losami  mojego bloga. Zadawałem sobie pytania odnośnie sensu prowadzenia tej strony i doszło do mnie, że coś się wypaliło. Kiedyś pisałem bo chciałem, później pisałem bo musiałem mimo, że nikt mnie do tego nie zmuszał to uczuwałem taką presję , a teraz piszę bo odczuwam taką potrzebę.  Nie będę ukrywać, że mam problemy z pisaniem, a dokładnie z poprawnym budowaniem zdań. Zdaję sobie sprawę z tego, że rzuca się to w oczy i ludzie sobie myślą np. „co za głupek to napisał” itd.  Zazwyczaj nie przejmuję się  tym, co ludzie o mnie mówią, ale  ostatnio mnie to zdemotywowało  do pisania postów  i stwierdziłem, że lepiej nic nie pisać niż napisać jakieś bazgroły.

Pamiętni, Z Życia- Autor bloga

   Po długich przemyśleniach doszedłem do wniosku, że będę kontynuował pisanie bez względu na to jak będzie się to prezentować. Doszło do mnie też to, że najwyższy czas aby nauczyć poprawnego pisania. Aktualnie poszukuję osoby, która mogłaby mi pomóc. Nie wiem dlaczego nie uczyniłem tego wcześniej ,ale lepiej późno niż wcale                                                                                                                   

            Wiele problemów technicznych także przyczyniło się do tego, że po prostu odechciało mi się tego bloga prowadzić. Najgorsze jest to, że te negatywne myśli zaczęły się przelewać na moje życie. Zacząłem doszukiwać się  sensu życia, zadawać pytania : „po co to wszystko?”, „czy warto?” itd. Jednak odnalazłem w sobie ducha do walki ze złymi emocjami.

  Morał z tego posta jest taki, że musimy szukać w sobie siły do przezwyciężania  swoich słabości .Jedna „maleńka” negatywna myśl może namieszać wam w głowie. Zniszczyć podstawę motywacji i demotywować do życia. Jednak za wszelką cenę musimy  się „pozbierać” i działać ! Będzie trudno, męczącą, ale opłacalnie  :)

 

Zapraszam do dzielenia się waszymi przeżyciami i opiniami w komentarzach ;)

 

Miłego dnia 8-)

  3 comments for “Odnaleźć w sobie ducha do walki ze złymi emocjami…

 1. ~Nikola
  2 grudnia 2016 o 23:37

  Twój blog jest bardzo inspirujący.

  • konradekr
   4 grudnia 2016 o 03:52

   Dziękuje za komentarz :) Pozdrawiam.

 2. 24 lutego 2017 o 08:36

  jestem na tak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *