Muzyka mą passą

 

Witajcie tą podstronę poświęciłem muzyce :)

Każdego z nas muzyka inspiruje ,ale do czego ? Na to pytanie możemy sobie odpowiedzieć sami.Muzyka ogromną częścią mojego życia.To  ona doprowadza mnie do radości i rozpaczy.Od niedawna pisze wiersze ,a potem szukam do nich melodii.Jest to niesamowite bo jest to świetna zabawa.Jednak bez większego pojęcia o muzyce zbyt wiele nie da się zrobić.Dlatego cały miesiąc podzieliłem sobie na różne gatunki muzyczne.Poznając muzykę zdobywam wiedzę o kulturach z całego świata i o artystach.

Moim ulubionym gatunkiem jest „Blues”.Niesamowita muzyka jak dla mnie i zaskakująca :) Dzięki temu że poznaje nowe gatunki oraz artystów w mojej głowie tworzy się coraz więcej innych melodii i słów.Żeby napisać fajną piosenkę to trzeba pisać  o czymś co zna się bardzo dobrze.Coś co lubię lub nienawidzę.

Wielkim szacunkiem obradzam takie artystów jak :Adele,Amy Winehouse,Tina Turner,Robbie Williams oraz Whitney Houston.

Swoją przyszłość wiąże z aktorstwem i muzyką.Mam nadzieję że kiedyś będę zdeterminowany tak samo jak teraz :) Wam również tego życzę :)

  2 comments for “Muzyka mą passą

 1. ~uLALALALA
  19 czerwca 2015 o 13:01

  Wrzuć jakieś wideo jak śpiewasz. Pochwal się. Nawet nie wiesz, ile plusów to ma. ;) Uwierz mi, dawaj!

  • konradekr
   20 lipca 2015 o 00:22

   Witaj bardzo mi miło że dodałaś komentarz :) Myślisz żebym wrzucił do internetu jak śpiewam ? Nie nagrywałem jeszcze siebie xd Myślę nad tym ,ale nie wiem jednak co mi szkodzi.Jeśli chodzi o moje własne utwory to muszę je jeszcze dopracować ,ale covery czemu nie xd Może też coś swojego wrzucę też :) Jak się rozkręcę xd :)

   Ale tak serio uważasz że powinienem to zrobić :P ?

   Aha i sorki że teraz odpowiadam ,ale tak to jest jak coś się odkłada na później :P

   Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *