Słówko o mnie

Cześć jeśli jesteście na tej podstronie to oznacza to iż choć trochę zainteresowaliście się moim blogiem i osobą ,która go pisze :)

Jestem zwykłym nastolatkiem.Interesuję się turystką,zwierzętami ,a szczególnie aktorstwem i muzyką.Mam marzenia i dążę do ich spełnienia bez względu na coś lub kogoś.Uwielbiam przeżywać ciekawe przygody.Prawie każdego dnia spotykają mnie różnego rodzaju przeżycia .Dla niektórych są one nieprawdopodobne i podważają moje zdanie ,ale tak naprawdę jest mi to obojętne czy ktoś w to uwierzy czy nie .Ja wiem że tak było no  i cóż :)

Lubie zawierać nowe znajomości i podejmować się różnych wyzwań.Dzięki umiejętnością aktorskim dobrze mi idzie zawieranie nowych znajomości.Tak twierdzą inni oczywiście :) Zazwyczaj sprawiam że ludzie cały czas się śmieją i ja się śmieje również z nimi bo uważam ,że trzeba też się umieć śmiać z siebie.Gdy sprawiam ludziom  radość pocieszam też sam samego siebie :) Oczywiście niekiedy sprawiam że i niektórzy mają smutek na twarzy bo powiem coś nie na miejscu ,ale  zazwyczaj udaje mi się uratować sytuacje :)

Mam nadzieje ,że kiedyś spełnią się moje największe marzenia  i wam życzę  tego samego :)

  4 comments for “Słówko o mnie

 1. 22 stycznia 2016 o 11:27

  Świetne jest to, iż uważasz, że trzeba się też śmiać z samego siebie. Jak najbardziej popieram. Dystans do siebie jest ważny. Szkoda, że niektórzy go nie mają. Pozdrawiam.

  • konradekr
   22 stycznia 2016 o 12:07

   Dziękuję za komentarz :) Miło wiedzieć, że więcej osób również tak uważa :) Pozdrawiam

 2. okropna.dziewczyna
  30 stycznia 2017 o 15:04

  Trzymam kciuki za spełnienie Twoich marzeń! :)

  • konradekr
   15 lutego 2017 o 01:52

   Dziękuje <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *